IPEVO to producent prostych i innowacyjnych narzędzi przeznaczonych do interaktywnego nauczania. Marka ta ma na celu sukcesywne wprowadzanie na rynek intuicyjnych produktów, które będą przystępne dla wszystkich użytkowników. Sprzęt IPEVO pozwoli nauczycielom skupić się na procesie kształcenia, bez potrzeby rozpraszania się skomplikowaną obsługą narzędzi. Co istotne, wszystkie kamery IPEVO współpracują z aplikacjami konferencyjnymi, takimi jak Microsoft Teams, Zoom czy Skype.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu Demo, dzięki któremu będą mieli Państwo możliwość przetestowania wizualizera V4K przez 30 dni, a następnie zdecydować czy chcą Państwo dokonać zakupu produktu.

Wizualizer-IPEVO-VZ-R

Wizualizer-IPEVO-VZ-R

Wizualizer-IPEVO-DO-CAM-Żółty

Wizualizer-IPEVO-DO-CAM-Żółty

Wizualizer-IPEVO-V4K-PRO

Wizualizer-IPEVO-V4K-PRO

Wizualizer-IPEVO-VZ-X

Wizualizer-IPEVO-VZ-X

Wizualizer IPEVO V4K

Wizualizer IPEVO V4K

Wizualizer Ipevo DO-CAM (szary)

Wizualizer Ipevo DO-CAM (szary)

Rejestracja do programu demo IPEVO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w formularzu rejestracji.*
Administratorem danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.) jest Incom Group S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Mokronoskiej 6. Dane podane w formularzu służą wyłącznie do rezerwacji sprzętu oraz wzięcia udziału w promocji. Podanie danych jest dobrowolne. Osoba, której dane są przetwarzane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.