ViewSonic dla uczelni – Wspólny rozwój

ViewSonic rozwija się razem z uczelniami. Dzięki wszechstronnemu ekosystemowi edukacyjnemu, integrującym sprzęt, oprogramowanie i rozwiązania serwisowe, wychodzimy naprzeciw uczelniom, zapewniając narzędzia potrzebne do dostarczania wciągających i spersonalizowanych doświadczeń podczas wykładów.

Poznaj propozycję monitorów interaktywnych ViewSonic

2560px-ViewSonic_logo.svg
MOVSMB750010

 

Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP7550-5F 75″ 4K

Zaprojektowany z myślą o nowoczesnych pedagogach – intuicyjny i interaktywny interfejs umożliwiający pisanie przez wielu użytkowników. Studenci, jak i wykładowcy mogą cieszyć się płynnym pisaniem dzięki technologii Ultra Fine Touch. Seria ViewBoard® 50-5F wyposażona jest w technologię Flicker Free i zintegrowany filtr światła niebieskiego z certyfikatem TÜV dla wszystkich poziomów jasności. Łączy w sobie sprzęt i oprogramowanie, tworząc kompletne rozwiązanie, kompatybilne z pełną gamą akcesoriów i angażujących narzędzi.

 

 Monitor interaktywny ViewSonic Viewboard IFP8652-1A 86″ 4K

Skorzystaj z nieograniczonej możliwości nauki dzięki serii ViewBoard IFP52-2F, certyfikowanej zgodnie z umową licencyjną na urządzenie Android™ Enterprise (EDLA). Płynnie harmonizuje system operacyjny Android™ 13 z oprogramowaniem myViewBoard i dostępem do sklepu Google Play, zapewniając bogate doświadczenia edukacyjne. Współpracuj dzięki wielozadaniowości na podzielonym ekranie; ciesz się bezproblemową łącznością i usprawnioną pracą dzięki potrójnym portom USB-C i bezprzewodowemu przesyłaniu ekranu vCast.

MOVSMB860010
MOVSMB100010

 

Monitor interaktywny ViewSonic ViewBoard IFP105S 105″ 4K

ViewBoard IFP105S zapewnia szerokie możliwości interaktywne dzięki współczynnikowi proporcji 21:9 i oszałamiającej rozdzielczości 5K. Wyświetlacz o przekątnej 105 cali oznacza pełną wielozadaniowość dzięki funkcji podzielonego ekranu, poprawiając współpracę i produktywność. Bezprzewodowe przesyłanie i udostępnianie ekranu za pośrednictwem vCast. Zaprojektowany do współpracy osobistej i hybrydowej, ViewBoard IFP105S jest idealnym rozwiązaniem do sal konferencyjnych, umożliwiającym płynne prezentacje, tworzenie pomysłów i podejmowanie decyzji.