Monitory interaktywne Promethean ActivPanel i oprogramowanie ClassFlow zostały docenione po raz trzeci z rzędu.

Z przyjemnością informujemy o przyznaniu w USA przez Tech & Learning’s  wyróżnienia dla monitorów interaktywnych Promethean ActivPanel oraz oprogramowania ClassFlow w 35 edycji prestiżowego konkursu edukacyjnego „Awards of Excellence 2017”.

To już trzeci raz z rzędu produkty firmy Promethean zostały docenione w tym konkursie. W szczególności na uwagę zasługuje oprogramowanie ClassFlow, które po raz kolejny, na rynku edukacyjnym, nie ma sobie równych. Jury brało pod uwagę nie tylko samą funkcjonalność oprogramowania ale także jego rozwój przez ostatnie lata. Po raz kolejny jury zauważyło monitory interaktywne Promethean ActivPanel, które otrzymały tytuł: „Awards of Excellence”.

Przypomnijmy, że zadaniem programu „Award of Excellence” firmy Tech & Learning to nie tylko poszukiwanie nowych rozwiązań dla edukacji i przyznawanie nagród ale przede wszystkim poszukiwanie produktów wysokiej jakości, kreatywnych, które pomagają nauczycielom w nauczaniu, szkoleniu i zarządzaniu za pomocą nowoczesnych technologii.

Sprawdź produkty Promethean w tegorocznej edycji programu Aktywna Tablica

Aby dowiedzieć się więcej o monitorach Promethean ActivPanel – kliknij tutaj,
aby uzyskać więcej informacji na temat oprogramowania ClassFlow – kliknij tutaj.

winner