Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą pod realizację dofinansowania w programie Aktywna Tablica 2018.

Jako jedyni w Polsce postanowiliśmy dać szkołom jeszcze więcej możliwości wyboru w tegorocznej edycji. Poza dotychczas oferowanymi zestawami monitorów interaktywnych oraz tablic interaktywnych z robotami do nauki programowania gratis przygotowaliśmy 3 nowe zestawy, które pozwolą wyposażyć szkołę nie tylko w wysokiej jakości sprzęt interaktywny ale również w inne pomoce dydaktyczne:

Wariant specjalny A:

Monitor interaktywny Promethean 75”4K z Androidem oraz drukarką 3D Skriware GRATIS – cena 17 500 zł brutto

Wariant specjalny B:

2 x Monitor Interaktywny Promethean 65” Full HD + 2 x komputer OPS z Windows 10 PRO PL – cena 17 500 zł brutto

lub do wyboru:

2 x Monitor Interaktywny Promethean 65” Full HD + 2 x laptop z Windows 10 – cena 17 500 zł brutto

Wariant specjalny C:

2 x Monitor Interaktywny Promethean 65” Full HD z Androidem + pakiet 25 licencji oprogramowania do zarządzania klasą NetSupport School – cena 17 500 zł brutto

 

Przygotowanie tak atrakcyjnej oferty było możliwe ponieważ jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce tablic i monitorów interaktywnych Promethan oraz drukarek 3D Skriware, a także jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT oraz elektroniki użytkowej z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Współpracujemy z kilkuset profesjonalnymi i wyszkolonymi EDU Partnerami, którzy dostarczą i zainstalują zakupiony sprzęt w szkole znajdującej się w dowolnym miejscu naszego kraju.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie przestrzegamy przed zakupem tanich urządzeń, które wiele firm sprowadziło do Polski i oferuje pod program Aktywna Tablica, a które poza bardzo niską ceną są bardzo słabej jakości, z prowizorycznym oprogramowaniem i bez faktycznego wsparcia gwarancyjnego.

Oferowana przez nas marka Promethean to wiodący, światowy producent urządzeń interaktywnych dedykowanych do sektora edukacyjnego od 20 lat. Oprogramowanie dołączane do tablic i monitorów interaktywnych było wielokrotnie nagradzane, a nauczyciele korzystający na co dzień z jego funkcjonalności bardzo cenią intuicyjność, prostotę i możliwość atrakcyjnego prowadzenia lekcji.

Standardowa gwarancja na tablice interaktywne wynosi 5 lat, a na monitory 3 lata.